Стан во градба 82м2 со 2 спални кај МВР позади Рамстор

Се продава нов стан кај МВР, кај фискултурно, во близина на клинички центар. Станот е 82м2 на 4-ти кат од 6 со лифт и сопствено парно. Има 2 спални соби, голема кујна со дневна и трпезарија, 2 купатила и балкон. Ориентација према ЈУГ, екстра светол стан со отворен поглед. Одлична градба. За вселување најкасно до јуни 2017-та година. Цена: 1050 евра/м2 со вклучен данок и агенциска провизија.