Стан во Аеродром 55м2 со 1 спална

Се продава стан во Аеродром спроти Веро до Бисер. Станот е 55м2 внатрешна површина плус 2 балкони. Има една спална, купатило, два балкони, кујна и дневна со трпезарија. Станот е за реновирање со градско парно и лифт. Има и подрум. Комплетна документација.  Цена 50.000 евра