Стан во Скопје Север 99м2 со 3 спални

Се продава стан во Скопје Север во кулите кај КАМ маркет. Станот е 99м2 со 3 спални, 2 купатила, балкон и голема дневна со кујна и трпезарија. Реновирано купатило. Станот е на 8ми од 12 ката со 2 лифта и градско парно. Има комплет чисти документи. Цена 63.000 евра