СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА ОД 108М2

Се продава стан во Центар позади Универзална станот е 108м2 на 5 кат. Станот е дуплекс. Има три спални три купатила . Дневната е со голем балкон Орјентација на станот е исток и југ. Има лиф и градско парно. По два стана на спрат. Целата зграда е со 10 стана. Цена 95000 евра