Се издава стан во Тафталиџе 1од 100м2

Се издава трособен стан во Тафталиџе 1 луксузно наместен. Со 2 купатила, гаража, балкон, нов, со лифт, градско парно. Позади ресторан 14ка.

 

 

 

агенција за недвижности agencija za nedviznosti