Се издава стан во Центар од 50м2 наместен

Се издава стан во Центар на 50 Девизија од 50м2 луксузно наместен. Со 1 спална соба, градско парно, на 4/6 ката со лифт, нов.

 

 

 

agencija za nedviznosti агенција за недвижности