Се издава стан во Карпош 1 наместен со 1 спална 50м2

Се издава стан во Карпош 1 кај полицијата од 50м2 со 1 спална, дневна со трпезарија и кујна и купатило како и тераса. Има градско парно, на 3ти кат од 5. Цена: 230 евра